Di Caela- Jak to všechno začalo...

3. dubna 2010 v 20:37 | Seion & Joya |  Stories

Di CaelaDívky seděly na lavičce a čekaly na toho tvrdohlavého kluka.

,,A co si myslíš, že jako udělá?" řekla pohrdavě Joya, dívajíc se přísně na svou malou a porthlou sestru.
,,Nevím," odpověděla zkroušeně, ale stejně nevěděla na co odpovídá. Naučila se setru nevnímat.
,,Třeba něco takového?" zeptala se jí Joya a ukázala na kluka obveselující sexy dívku... Seion na chvilku zpozorněla a když viděla toho svého "kluka" rozehrála pláč a běžela k němu. Šlo to celkem hladce. Její cíl nezpozoroval její náhlý přílet tudíž ani nečekal ránu mezi oči.
V tu chvíli se radovali hned tři lidé. Joya, protože měla Seion z krku. Seionin ex, protože už mohl svobodně chodit s Joyou a Seion, protože měla od všeho klid.
Joya se pomalu zvedla z lavičky a vydala se směrem ke klukovi. Najednou do ní však někdo plnou silou vrazil. Potom se ozvala veliká rána, jak tomu neznámému, vypadl notebook z ruky.
Neznámí se rychle zvedl ze země a ani nepomohl stále ležící Joye na nohy, jen na ni začal řvát: ,,Co tu tak blbě stojíš uprostřed cesty?Rozbilas mi noťas!" Modrovláska se zvedla a začala se s tím klukem hádat. Seion svou sestru jen z povzdálí pozorovala. Přestože se ten kluk zdál trochu nafoukaný, tak se jí líbil.
Seion popadla svojí tašku a jen tak tak se stačila ohlídnout a uhnout padajícímu poslíčkovi. Nechtě mu pomohla rozkopnout donášku a utekla pryč. Všechny naděje na jakéhokoliv kluka vzdala, protože ať by si našla koho by si našla stejně by ho Joya svedla.
Mezitím se její sestra vypořádala s tím otravou a konečně došla k svému miláčkovi. Byl to docela pohledný blonďák s vlasama krátce zastřiženýma a nádhernýma hnědýma očima. Joya ho odejmula a políbila. Pak však na chvíli pomyslela na Seion a odvrátila se od něj. ,,Co tě žere? To ti fakt tak vadí, že sem chodil s tvojí sestrou?" nechápavě na ni zíral. Joya se na něj zamyšleně podívala.
Seion pomalu ale klidně ulehla v nedalekém parku do trávy a s taškou pod hlavou spokojeně pozorovala mraky jak si líně plynou po obloze...Přemýšlet nad tím co dělá její sestra nebylo moudré stejně tak jako položit si otázku: ,,Co budu dělat?" A ještě méně moudré bylo položit si jí nahlas.. tak jen zavřela oči a po chvíli usla.
,,Áááá, au!",,Au!" Seion se probudila,ale nad sebou neviděla oblohu,nýbrž záplavu hnědých vlasů. Jak se vyděsila,tak se snažila rychle zvednout a místo toho narazila do hlavy toho neznámého. Byl to ten,který se hádal před chvílí s Joyou. Vlastně, bylo to před chvílí? Slunce pomalu zapadalo a byla už skoro tma. ,,Promiň,ale vypadala si,jako mrtvá." Omlouval se jí ten kluk.Mluvil úplně jinak než předtím s Joyou a to Seion potěšilo. ,,Musela sem tu spát pěkně dlouho." Zoufala si dívka. ,,jo já nikdy nevypadám líp," řekla posmušile Seion a pokusila se usmát. Jakš takš se postavila na nohy, oprášila se, poděkovala tomu neznámému a odešla pryč. Před domem viděla zase ty dva jak se tam hádají a měla sto chutí vejít mezi ně a upozornit je na to že se ještě pořád nerozešli. Najednou si jí Joya všimla, odstrčila svého kluka a vešla do domu. Seion nezbývalo nic jiného než jít za ní. Když procházela okolo toho kluka,tak se na něj ani nepodívala. On jí jen řekl:,,Je konec." a vydal se směrem ke svému domu.Seion potlačila vzlyk a vešla do dveří.
O chvíli později je matka zavolala na večeři a Seion se nenápadně připlížila k Joye. ,,Tohle mě nebaví,"pošeptala jí do ucha. Joya se na ní nechápavě otočila a pak mezi nima začala hádka. O chvíli později se je snažila odtrhnout matka, ale Joya se Seioniného krku ne a ne pustit.
,,Nechte toho!" řvala na ně matka. Najednou se Joya pustila Seion,která pomalu začínala rudnout. Potom si vzala večeři na tác a odnesla si jí do pokoje. Nechápala, proč její sestra v ní vidí nepřítele, když se stejně s tím klukem před barákem rozešla. Svedla ho jen proto, že věděla, že je to arogantní blbec , a že by stejně Seion podváděl s padesáti jinýma ženskýma. Snažila se to své sestře vysvětlit,ale ta jí nevěřila,blbka.
i Seion si odnesla svou večeři ne však do pokoje nýbrž do podkroví kde trávla většinu času co byla doma. Zapnula počítač, zapálila vomou tyčinku a přičichla k jídlu. Opět se jí zvedl kufr a nechala večeři ležet tam kde byla. Moc dobře věděla, že celý den nejedla. Trošku se jí zamotala hlava, ale nic co by nezpravila trochu prášků. ,,nejsem na těch práškách závislá," říkala si stále dokola.
Najednou se jí udělalo špatně a omdlela.
,,Mami? Kde je Seion?." Přišla Joya do kuchyně a hledala svou sestru.. ,,Nevím." Odpověděla jí mamka, která byla stále ještě naštvaná. ,, Co se to s vámi poslední dobou děje?" nechápala. ,,Ale kluci." Nechtěla to dál rozvádět Joya, nikdy se nikomu se svýma problémama nesvěřila,tak neviděla důvod, proč to měnit.
Šla se ještě jednou kouknout k Seion do pokoje, když po cestě na půdu ucýtila divnou vůni. Pomalu vycházela po schodech. Bylo jí divné že nic neslyší. Pomalu vzala za kliku a otevřela dveře. Při prvním pohledu se jí zatajil dech. Všude plata prášků rozházených po zemi dávno dohořelá vonná tyčinka, plocha obrazovky na které se míhal spořič a nakonec to nejlepší. Seion ležící na zemi...
Z Joyina hrdla se ozval silný pronikavý výkřik plný hrůzy a zděšení. Po chvíli přiběhla matka.
,,Cos jí to udělala? Cos jí to proboha udělala?" hystericky řvala na celý dům. ,, To ne já!" bránila se Joya,ale matka jí už nevnímala. Sklonila se k Seion a snažila se jí probrat. Když to nepomohlo, seběhla dolů a volala záchranku. Joya jen stála v podkroví a bezmocně koukala na svoji sestru. Snad není mrtvá,pomyslela si….
Po chvíli přijela sanitka a Seion odvezli do nemocnice, taky se ozvaly houkačky policistů a po chvíli přišel uniformovaný muž k Joye a zeptal se jí :,,Tos byla ty? To tys jí ublížila."
,,Ne.." nechápala Joya co se děje. ,,Půjdete semnou na stanici, jste podezřelá z ublížení na zdraví." mluvil stále dál. ,,Ale já to nebyla, mami řekni přece něco,já to nebyla." bránila se bezmocně Joya. ,,Je mi to líto.." smutně na ní koukala matka. ,,To ne!" dostala jen ze sebe Joya, strčila do policisty,seběhla schody, proběhla kuchyní, vyběhla z domu a co nejrychleji utíkala pryč…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Moe Koto... Moe Koto... | Web | 3. dubna 2010 v 21:26 | Reagovat

A já?? :( Nejsem tam.. csss... *uraženě se obrací zady*

2 Moe Koto... Moe Koto... | Web | 3. dubna 2010 v 21:26 | Reagovat

A naobrázku taky ne!! :(

3 Akemi Akemi | Web | 4. dubna 2010 v 0:34 | Reagovat

^____^
Teda než jsem se do toho začetla, nenapadlo by mě, jak moc mi chyběla tvoje tvorba x)))
Teď mám o důvod víc k radosti, že jsem se vrátila k blogování xD
Všichni fandíme Seion, ať ji nic není a Joye aby úspěšně zdrhla od policajtů xD

4 Naoko Aimi Naoko Aimi | Web | 4. dubna 2010 v 12:26 | Reagovat

Supeeeer!!! :D Skvělý, ale... přežiješ to, že jo?? ×DDD

5 Joya* Joya* | Web | 4. dubna 2010 v 22:01 | Reagovat

[2]: Eto..jakto, kdyť tam seš,teda alespoň v dalším díle, co si pamatuju xD A pak se stane taková menší tragédie,ale to je spoiler, toho si nevšímejte...

6 Joya* Joya* | 4. dubna 2010 v 22:02 | Reagovat

[4]: Nepřežije, zabiju jí já :D
Ne kecám...možná...

7 Seion Bloom Seion Bloom | Web | 5. dubna 2010 v 10:39 | Reagovat

[6]: nebudeme se přeci pořád opakovat... ups... to mi ujelo xD

8 Joya* Joya* | 5. dubna 2010 v 11:31 | Reagovat

[7]: :D máš pravdu, chce to něco originálního, ale co je v tomhle kopírovacím světě originální že?

9 Mao~Kuro Ookami Mao~Kuro Ookami | Web | 5. dubna 2010 v 16:10 | Reagovat

Seiiii! Si prostě borka! Četla jsem od tebe tu předchozí jednorázovku ta byla skvělá a tohle je ještě lepší! Máš vážně krásnej styl psaní ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama