Uklidit a nerozbít 05.

9. května 2010 v 20:05 | Seion... |  Stories
Uklidit a nerozbít


,,A tohle jako co?" křičela Lilly velmi podrážděně. ,,Mě by to taky zajímalo, protože se mi to ani trochu nelíbí!" procedila mezi zubama May a nevěřícně zírala před sebe. ,,V takovém řevu se nedá spát, víte to?" zabručela jsem a pomalu začala otevírat oči. Okolo postele stály Lilly, May a po chvíli přifařila i Evelyn s plnou pusou čeho si. Což se docela divím, protože my v kuchyni neměly ani drobek. ,,Co se děje?"zeptal se rozespale Chris a pomalu se posadil zatím co já se odmítala zvednout. ,,Tak jaká byla noc?" zeptala se Evelyn naznačujíc něco očima. ,,Cooo?" zeptali jsme se s Chrisem najednou s mým oblíbeným nechápavým tónem. ,,To by jste chtěly vědět, co? Vy perverzačky, jedny..." zasmál se a vylezl z postele. ,,Bože a co vy hned nemyslíte..." utrousila jsem a přetáhla jsem si peřinu přes hlavu. 


Probudila mě až pronikavá vůně čerstvého pečiva a kakaa. Nádherné takhle po ránu. Překulila jsem se z postele na zem a s námahou došla do kuchyně. Nepředstavitelně mě bolely svaly, škrábalo mě v krku a po namáhavém a sípavém nadechnutí ze mě nevyšla ani hláska. Všichni se po mém příchodu značně vylekali. Chris se mě pokusil vzít za ruku jenže jen co se mě dotkl ucukl a začal si chladit ruku. Když to uviděla May zatlačila mě zpátky do pokoje, obvázala šátkem, připoutala do postele, narvala prášky, málem probodla teploměrem a nakonec spokojeně odešla vařit mi horký čajíček. ,,A já se divil, proč mi v noci není zima, když mi sebrala peřinu... Počkat to znamená, že můžu bejt taky nemocnej! Kruci!" stěžoval si Chris. ,,Uklidni se prosim tě," okřikla ho Evelyn a May do něj narvala ty samé prášky co do mě. Jak nespravedlivé! Proč on si nejde lehnout vedle mě? Místo toho se tam cpe snídaní. Zkusila jsem malý trik. Neovladatelný záchvat kašle přivolal pozornost a mohla jsem tedy upozornit, že i já jsem tvor co potřebuje jíst. Otevřela jsem pusu a nenápadně naznačovala, že by tam mohli něco dát.

Není nic nad popálenej jazyk, funkční internet, spokojený žaludek a klid v domě. Všichni se raději rozprchli do svých domovů, jen aby se nenakazili. Pomalu jsem usínala když tu na mě začalo blikat velkým písmem Claire je online. Zaostřila jsem. ,,To bude zase konverzace," zasmála jsem se.

Magie Claire

Ahoj :D
ahoooj ^^ jak se máš?
Ale jde to a ty?
No jakž takž... Bolí mě ruka.
A co jsi dělala?
Spolužačka mě pokousala...
Ooou nechtěla bych... A proč?
To ona dělá normálně :D 
Csss...
Co je?
Žárlím! xD
Tak přijeď a můžeš si kousnout :D
Nemůžu... 
Proč?
Umírám v posteli... 
Ou co se ti stalo? 
Nic xD Jen jsem včera usnula ve vaně a nastydla :D Hodně nastydla :D
Aha... 
A co jinak?
Nic... Všechno stejný...
A co chlapi?
Nemám je ráda...
Aha takže vlastně nic nového xD
A ty?
NO COMMENT... Včera...
Aha :D :D Tak včera jo?
No jo pořád :D
Auu ta ruka kurevsky bolí xD
Ouu chudáku příště tě pokoušu jenom já!
Jenom jestli přijedeš...
Tak jo! Přijedu... Až se uzdravim!
Dobrej joke :D :D 
Vypadá to že se směju milánku? Jo, ale až teď :D Myslim to vážne!
Ok tak jo :D 
Hele já jdu... Usínám -.- Můj jazyk je v nenávratnu a sním i čich...
Lituju tě...
Není proč :D Mě se nelituje xD
Zase ty tvoje kecy -.-
No nic já vážně končím... Chrrrr... *usnula v úhlu neslučovatelným s životem*
Ne!
Ale jo! Au! Teď jsem si tě spletla a omylem kousla sebe... Už blouzním! Brou :)
Dobrou ^^

Zaklapla jsem notebook a se slovy: ,,Jen počkej mrňousi! Z příští konverzace nevyjdeš zdravá! Umřeš... Možná smíchy..." Už nevím jak skončil notebook. Usnula jsem moc rychle. Ale za ten sen to stálo. Představovala jsem si jak jsem malé roztomilé lolitky v zombie landu... Pomalu jsem ukousávali z lízátka a plivali je po zombikách! Byly krásní nazelenalí s růžovobílýma cuckama na těle. Pomalu se měnili ve fialové ovečky a hledali své pokebaly. Byli k sežrání! Když jsem se ohlédla uviděla jak Claire kouše do jednoho z nich a potom...

04. Pěna vydrží dlouho! | 06. To si uklidíte!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Naoko Aimi Naoko Aimi | Web | 9. května 2010 v 21:16 | Reagovat

×DDD Vystihla si mě dost dobře! Já furt něco žeru :D A jinak, velmi povedený díl ^^

2 Akemi Akemi | Web | 10. května 2010 v 0:21 | Reagovat

Jéééj, jak jsi mohla tu May tak dokonale vystihnout? xDDD Nádherný díleček, fakt že jo, s Aimi naprosto souhlasím x)))
I ta konverzace i ten sen xDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama