Listopad 2010

Anti Hello Kitty Club!

21. listopadu 2010 v 8:50 | Seion...
K tomu není co dodat. Kdo nesnáší Hello Kitty tak jako já nebo Joya* smí se přidat! A můžete mi věřit, že já Hello Kitty nenávidím strašně moc!

...
Anti Hello Kitty Club
http://fc05.deviantart.com/fs51/f/2009/296/1/1/AntiHelloKittyClub_by_GinkeJoya.jpg
xXZDEXx

Dislike...!

20. listopadu 2010 v 22:34 | Seion... |  Others
První vločka...
Nádhera! Vážně krása ty vločky. Mají fakt krásnou strukturu! A když je sníh dá se dělat tolik věcí! Miluju koulování, bobování. Každý rok s rodiči jezdíme na hory. Někam do Apl nebo do Krkonoš! Miluju to tam. Taky miluju svoje lyže a nebo snowboard! Ani nevím co bych dělala kdyby nebyla zima! Asi bych se zbláznila. Jenom my trošku vadí, že je venku taková zima... A dál bych vám mohla říkat tyhle dementní řeči o zimě. První vločka? Víte co to znamená? To je ta doba kdy vám v jednu dobu odjede většina kamarádů na hory a Vám nezbývá nic jinýho než čekat až se vrátí a pak s nadšením poslouchat jaké to bylo na horách. Beru to z pohledu člověka, který na hory jezdí jednou za uherský rok a to omylem. Někdy jenom týden, někdy deset dní a někdy i dýl. Tak dlouho dloubám kružítkem do lavice a čekám jestli se náhodou neotevřou dveře a manželka nevejde do třídy.
Ne nevejde. Je přeci na horách. Chápu lidi, kteří mají hory a zimu vážně rádi, ale já k ní rok od roku získávám větší averzi (nenávist- pro případ kdyby někdo nevěděl). S první vločkou přijdou totiž radostné zprávy všude okolo jak tu brzy budou vánoce. Kých! Pardon. Je smutné mít narozeniny blízko vánoc. Je hodně smutný mít narozeniny těsně po vánocích. A je k pláči mít narozeniny o vánocích. Patřím do té druhé skupiny. Narozeniny mám 25. prosince a tram ta da dá máme výsledek. Tuhle dobu totiž nikdo nemůže. Nikdo. Prostě nikdo. Slaví se u babičky téhle nebo jiné. Nebo pojídají cukroví v pohodlí něčího domova. Aaaah, nuudaaa pánové a dámy. A spousta lidí si v zápalu cukroví ani nevzpomene! To je asi vše co bych vám řekla k první vločce... Tématu se to zjevně moc netýká, ale to tak u mě většinou bývá. Naschle u dalšího tématu týdne ;) 

Slává už je sníh,    
jedem na saních.   

Tak jsem na antibiotikách...

20. listopadu 2010 v 22:06 | Seion... |  Others
Seion
Ha, hle! Tu jsem! Zde! Nemocná! :) Neříkám, že to znamená můj dokonalý návrat a přidávání článků, ale něco přeci ano :) Nevím proč, ale vzpomínám na léto a na chvíle, které bych si jen tak nevybavila. Třeba jak jsme byly v Zoo a "oslavili" tam narozeniny malé sestry. Mrška jedna. Tak hodný jsme na ní byli a ona se nám odvděčí zlobením. Au. Bolí mě břicho, hlava... Je to zvláštní... Deset dní bez facebooku. Teď už vlastně jenom devět. 

Myslím, že bych mohla něco přidat...

14. listopadu 2010 v 21:40 | Seion... |  Others
Tak třeba... Nic mě nenapadá... Byla jsem nemocná, porvala jsem se, žiju dál svým zamilovaným životem, Joya má zítra narozeniny, propadám ve škole, ale jsem šťastná :) Protože až to není na mých známkách vidět mám z toho všeho daleko lepší pocit... Začátek školy je tak jako špatný, ale což ;) Stává se! Přednastavím články a bude fajn :) 
Ale... Chtěla bych zkusit nový design, ale to až v zimě :) Zatím se budu muset spokojit s tímhle ;)
dess

Charlie bit me!

13. listopadu 2010 v 13:23 | Seion... |  Videos